Ostatni turniej Errea CUP - Mikołajki z Pisą 2019

Errea CUP - Mikołajki z Pisą 2019 pod patronatem Burmistrza Barczewa przeszły do historii.

W niedzielę 22.12 rozegraliśmy turniej najstarszej kategorii wiekowej chłopców 2007 rocznika. Najlepsi tego dnia okazali się zawodnicy Trenera Andrzeja Mierzejewskiego reprezentujący AS Stomil Olsztyn. Dwie drużyny z Olsztyna zajęły najwyższe miejsca na podium. Tuż za nimi uplasowała się nasza drużyna Pisa Primavera Czarni, która pokonała w małym finale Unię Boryszew.
Bardzo dobrze spisała się również nasza drużyna Białych. Zespół złożony w dużej części z zawodników rocznika 2008 zajął VI miejsce w 10 zespołowej stawce. Bardzo dziękujemy wszystkim Klubom, Trenerom, Zawodnikom oraz Rodzicom za udział w tegorocznych zmaganiach w NAJWIĘKSZYM TURNIEJU MIKOŁAJKOWYM NA WARMII I MAZURACH!
Szczególne podziękowania dla Naszych Trenerów i Rodziców, którzy włożyli ogrom pracy w organizację turniejów poszczególnych roczników.

Dziękujemy Burmistrzowi Andrzejowi Maciejewskiemu za patronat oraz Gminie za wsparcie naszych turniejów z budżetu celowego.

W ośmiu turniejach przez cztery weekendy zagrało z nami prawie 80 drużyn = ponad 700 dzieci. Do zobaczenia na kolejnych inicjatywach piłkarskich w Barczewie!