Seniorzy: Trzy punkty w Braniewie

XVI kolejka o mistrzostwo forBET IV ligi udana dla Naszych seniorów. W rewanżowym spotkaniu udało nam się zrehabilitować i wygrać w Braniewie! (Na inaugurację rozgrywek, Pisa uległa dla Zatoki 0:1) Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:2!

W 9. min goście mogli objąć prowadzenie, ale gospodarzy od utraty gola uratowała poprzeczka. Jednak kilka minut później po składnej akcji całego zespołu i precyzyjnym uderzeniu Marka Paprockiego przyjezdni objęli prowadzenie. - Dziesięć minut później mogło dojść do remisu, ale po strzale Łukasza Wolaka z 5 metrów świetnym refleksem popisał się Mateusz Piotrowski.
Po przerwie Zatoka znów miała szczęście, bo tym razem rywale trafili w słupek. Jednak w końcówce doliczonego czasu gry Pisa wyprowadziła kontrę, po której Paweł Kapusta zdobył drugiego gola.

PISA : Piotrowski - Szczerba, Wytrykowski, Bruchalski, Shimakura - Nawrocki (70' Zawalich), Buchholz, Kostrubski, Sajnach, Paprocki - Kapusta

źródło: gazeta olsztyńska

STOREXPERT, dziękujemy, że gracie z nami!