Seniorzy: Trzy punkty w Ornecie

XIV kolejka o mistrzostwo forBET IV Ligi udana dla naszego zespołu, seniorzy wygrali z Błękitnymi Orneta 0:4!

Na pewno cieszy ta wygrana nie tylko zawodników ale i trenera, udało się zagrać na "zero z tyłu" i zgarnąć pełną pulę punktową. Bramki dla Naszego zespołu zdobywali Rafał Wytrywkowski - dwukrotnie z rzutu karnego, Kacper Nawrocki oraz Kamil Zawalich.
W ciągu dwudziestu minut prowadziliśmy dwa zero, rzut karty wykorzystał z odrobiną szczęścia Rafał Wytrykowski, natomiast Kacper Nawrocki fantastycznym strzałem przelobował bramkarza gospodarzy. Do przerwy wynik utrzymał się 0:2.

Po przerwie gospodarze ruszyli i przez pierwsze piętnaście minut spotkania stworzyli sobie parę sytuacji bramowych - groźny strzał w okienko oddał zawodnik Orenty, Konstatny Karkulowski popisał się wspaniałą paradą, zbijając piłkę do boku, a chwilę później z dobitki obili aluminium. W 63' minucie faul na Marku Paprockim w polu karnym i sędzia wskazuje na wapno! Pewnym strzałem Wytrykowski pokonuje bramkarza i prowadzimy już 0:3! Kilka zmian w naszym zespole dały kolejny efekt w postaci kolejnej bramki, którą zdobył Kamil Zawalich po ładnej akcji naszego zespołu.

PISA: Karkulowski - Szczerba, Wytrykowski (85' Galik), Bruchalski, Shimakura - Kowszun (70' Krzywicki), Buchholz (60' Niestępski), Kostrubski, Nawrocki (86' Sajnach) , Paprocki - Kapusta (70' Zawalich)