I weekend Errea Cup za nami!

Pierwszy z czterech " Errea Cup- Mikołajki z Pisą 2019" weekendów za nami. Nasz turniej oficjalnie otworzył Burmistrz Barczewa Andrzej Maciejewski , który objął honorowym patronatem masz cykl turniejów Mikołajki z Pisą.

W sobotę najlepszym zespołem okazał się Sokół Ostróda, który pokonał w finale AS Stomil Olsztyn. O miejsce na podium bardzo dzielnie walczyli zawodnicy GKS PISA PRIMAVERA Barczewo jednak ostatecznie zajęli IV miejsce ustępując minimalnie LUKS Wydminy.W tak zacnym gronie bardzo przyzwoita gra i duże słowa uznania dla drużyny.

Niedziela to rywalizacja w kategorii 2010. Bardzo dobra gra i kilku wyróżniających się zawodników w każdym zespole stanowiło o wysokim poziomie zawodów. Najlepsza w tym gronie okazała się drużyna AP Jonkowo- Wrzesina. Tuż za ich plecami Golamania Działdowo. Na najniższym miejscu podium zameldowała się nasza drużyna "Czarnych", której w 1/2 finału zabrakło szczęścia. Bardzo dobre 8 miejsce zajęła nasza drużyna "Zielonych".

Dziękujemy wszystkim, którzy współtworzyli z nami doskonałą zabawę! Już w najbliższy weekend zagrają zespoły 2009 oraz 2011. ZAPRASZAMY!