Kolejny weekend z Errea Cup!

W pierwszy weekend grudnia odbyły się kolejne dwa turnieje ( 2009 i 2011) " Errea Cup- Mikołajki z Pisą 2019".

Wysoki poziom i sporo ciekawych meczy mogli zobaczyć licznie zgromadzeni w hali ZS w Barczewie kibice. Nasze drużyny zaprezentowały się bardzo dobrze i odpowiednio zajęła I i III. W kategorii 10 latków tuż za plecami Pisy zameldowali się MKS Jeziorany oraz LUKS Wydminy. Wśród 8 latków bezkonkurencyjna okazała się Olimpia Olsztynek. II miejsce zajęła drużyna Żuri Olsztyn. Oprócz wyniku końcowego należy zwrócić uwagę na mocną obsadę rozgrywek determinację, oraz zaciętą walkę w każdym spotkaniu. Drużyny Trenerów Łukasza Dobolskiego oraz Marka Paprockiego ( w zastępstwie drużynę prowadził Trener Dominik Niestępski ) na tle wymagających rywali pokazały bardzo dobrą grę! GRATULUJEMY!

Dziękujemy Gminie Barczewo oraz Burmistrzom za wsparcie naszych turniejów mikołajkowych.