Młodzik: pokonaliśmy Lęgię-Bart Bartoszyce

W III kolejce spotkań ProTrainUp Ekstraklasy Młodzika gr.1 pokonaliśmy Lęgię-Bart Bartoszyce 6:0 (2:0) bramki dla Pisy zdobywali: Kacper Szyszko x3, Kacper Nalewajk x2 oraz Kuba Kwapis.

Mecz przebiegał od samego początku pod nasze dyktando. Gospodarze tylko sporadycznie mieli okazję operować piłką na naszej połowie. Tylko raz po stałym fragmentem gry zagrozili Konradowi Durce. Nasza gra pomimo zwycięstwa pozostawia dużo do życzenia. Daleko nam do formy z poprzedniego sezonu. Mamy świadomość, że większość z zawodników " głowami " jest na wakacjach jednak staramy się codziennie poprawiać błędy i mobilizować się do kolejnych gier.

Pisa: Durka, Klein, Kwapis, Jakubowski I., Budziszewski, Szmigiel, Szyszko, Łajewski oraz Magalski, Łukaszewicz i Zimnica.

Rozgrywki ligowe grup młodzieżowych naszego klubu są współfinansowane z zadań celowych budżetu miasta i gminy Barczewo.
Dziękujemy!