Seniorzy: Jeziorak wywozi trzy punkty z Barczewa

W domu nadal bez punktów..

W spotkaniu IV kolejki forBET IV Ligi drużyna naszych seniorów przegrała przed własną publicznością z ITS Jeziorak Iława 0:1 (0:0) Bramkę straciliśmy w 88' minucie spotkania. Niestety, w trzecim meczu na własnym stadionie nie udało się ugrać choćby punktu. Od początku spotkania było widać, że o punkty goście będą mieli bardzo ciężko. Nasi zawodnicy wyszli zdeterminowani, by w kolejnym domowym pojedynku w końcu wyjść z niego zwycięsko. Niestety pomimo kilku prób z naszej strony oraz dobrej dyspozycji w bramce Pisy Konstantego Karkulowskiego po raz trzeci z rzędu na własnym boisku musieliśmy uznać wyższość bardziej renomowanego rywala, po bramce w 89 minucie spotkania...

Skład:
Karkulowski, Wytrykowski, Galik(89' Bruchalski) , Szczerba, Shimakura, Niestępski, Paprocki, Kowszun (69' Kostrubski), Zawalich, Nawrocki oraz Krzywicki(80' Sajnach).

Już w środę 11/09/2019 o 16:00 Pisa będzie podejmować Concordię Elbląg w 1/8Wojewódzkiego Pucharu Polski! Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie.