Seniorzy: wysoka porażka w pucharze z Concordią

W 1/8 Wojewódzkiego Pucharu Polski przegraliśmy wysoko z Concordią Elbląg.. Zespół z Elbląga prowadził trzema bramkami już po niespełna jedenastu minutach. Mecz zakończył się wynikiem 1:8.

Ciężko opisać to co zobaczyli kibice na stadionie w Barczewie. Pomarańczowo - czarni urządzili sobie trening strzelecki w Barczewie. Zauważalna była różnica poziomu ligowego. Bramkę dla naszego zespołu w drugiej połowie zdobył Kacper Nawrocki.

Pisa: Piotrowski - Szczerba, Wytrykowski, Bruchalski, Shimakura (46' Nawrocki) - Rutka, Krzywicki, Kostrubski, Paprocki (14' Wójcik - Zawalich 46'), Sajnach (60' Sławiński)  - Kowszun ( 65' Kapusta)

Więcej o meczu na stronie Concordii Elbląg [klik]

Skrót:

__________________________________

W VI kolejce o mistrzostwo forBET IV ligi Pisa w meczu wyjazdowym będzie podejmować Polonię Lidzbark Warmiński, rywal zajmuję drugą lokatę w tabeli z dorobkiem piętnastu punktów. Liczymy, że nasi seniorzy zagrają z pełną mobilizacją po dwóch porażkach ( wcześniej z Jeziorakiem Iława 0:1) i zrehabilitują się dla kibiców. Początek spotkania o godzinie 16:00 na Stadionie w Lidzbarku! Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców!

oryginalne zdjęcie w tle: Fot. Artur Szczepański