Seniorzy: wygrana w Lidzbarku

W VII kolejce forBET IV ligi, Pisa Primavera Barczewo wygrała wyjazdowe spotkanie z MKS Polonią Lidzbark Warmiński, tym samym przerwałą passę zespołu gospodarzy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:3 (0:0)

Z pewnością kibicie, którzy wybrali się na ten mecz nie mieli czego żałować. Gieksa po blamażu z Concodrią w Pucharze, zrehabilitowała się i determinacją, wolą walki wygrała na ciężkim terenie. pierwsza połowa remisowa po jednej stu procentowej okazji miały obie drużyny, Polonia (A. Skindel - wybił piłkę z linki bramkowej), Nawrocki nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem. Pierwsza bramka padła po błędzie indywidualnym, Kapusta wyłożył piłkę dla Nawrockiego ten zmieścił futbolówkę w siatce. Chwilę później mieliśmy już remis - zbyt głęboko cofnęliśmy się po zdobytej bramce. 82' minuta i wychodzimy na prowadzenie - Krzywicki odnalazł się w polu karnym! Gospodarze chcieli zdobyć choćby punkt na własnym stadionie. Po wyprowadzonej kontrze w doliczonym czasie gry, Nawrocki ustala wynik meczu na 1:3!

Pisa: Karkulowski - Szczerba, Wytrykowski, Galik, Skindel (86' Shimakura) - Krzywicki, Niestępski, Kostrubski, Zawalich (78' Kowszun), Sajnach (57' Kapusta) - Nawrocki

Bramki: Nawrocki x2, Krzywicki

DOM - BUD DZIĘKUJEMY, ŻE GRACIE Z NAMI

__________________________

Co dalej? Do Barczewa w ramach VIII kolejki przyjedzie MLKS Motor Lubawa, czy to będzie idealny przeciwnik na przełamanie i zdobycie pierwszych punktów w domu? Przypominamy, w meczach wyjazdowych na 12 punktów możliwych zdobyliśmy ich aż 10. Liczymy, że seniorzy zostawią sporo serca na boisku, żeby zdobyć kolejne trzy punkty i piąć się w ligowej tabeli. Zapraszamy wszystkich kibiców na Stadion Miejski o godzinie 16:00!