Seniorzy: porażka w Ełku

W IX kolejce forBet IV ligi Pisa podejmowała na wyjeździe zespół Mazura Ełk. Niestety przegraliśmy to spotkanie wynikiem 4:0 (1:0). Jest to pierwsza porażka odniesiona w meczach wyjazdowych.

Klika słów Trenera Pisy Pawła Radziwona:

"Jadąc na mecz do Ełku, wiedzieliśmy że będzie to ciężkie spotkanie. Mazur nie wygrał od 8 spotkań i spodziewaliśmy się że za wszelką cenę będą chcieli się przełamać. Niestety w odróżnieniu od nas, Mazur świetnie wszedł w mecz info samego początku był drużyna bardziej zmotywowana. Duża ruchliwość zawodników i rotację na pozycjach w tym dniu sprawiły nam wiele kłopotów. Wyglądaliśmy słabo na tle zawodników z Ełku co spowodowało bezsprzeczna wygraną Mazura. Nie możemy sobie pozwolić na takie spotkania. W każdym meczu musimy być maksymalnie zaangażowani i skoncentrowani."

Jaki plan na kolejne spotkanie?

"W najbliższą sobotę czeka nas mecz z doświadczonym zespołem z Kętrzyna. Granica uległa w ostatnim meczu 7:0 I pewnie będzie chciała pokazać że to przypadek. My też mamy do udowodnienia sobie a przede wszystkim kibicom ze na własnym boisku też potrafimy zdobywać punkty. To będzie ciekawy mecz, na który nie możemy się doczekać.."

Skład:
Karkulowski - Szczerba, Wytrykowski (62' Galik), Buchholz, Skindel - Krzywicki, Niestępski (64' Rutka), Kowszun (33' Nawrocki), Zawalich (38' Paprocki) Sajnach (71' Shimakura) - Kapusta

Zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie, Sobota (05/10/19) Stadion Miejski w Barczewie godzina 16:00!

oryginalne zdjęcie w tle: Paweł Godlewski (Mazur Ełk)