Seniorzy: przełamanie u Siebie

Na pierwsze zwycięstwo przed własną publicznością kibice jak i cały klub musieli trochę poczekać. W X kolejce o mistrzostwo forBET IV Ligi, Nasi seniorzy wygrali z Granicą Kętrzyn 3:1 (1:1). W końcu przełamaliśmy się na własnym stadionie.

Nerwowy początek spotkania, ale z minuty na minutę wyglądało to coraz lepiej. Spotkanie otworzył Rafał Wytrykowski, który zaskoczył bramkarza gości i chwilę po gwizdku arbitra prowadziliśmy 1:0. Mieliśmy jeszcze kilka dobrych sytuacji do podwyższenia wyniku, między innymi nie wykorzystaliśmy rzutu karnego. Tuż przed przerwą goście po wyprowadzonym kontrataku doprowadzili do remisu.

Po przerwie udało nam się dołożyć jeszcze dwa trafienia, z rzutu wolnego w 63' minucie bramkę zdobył Marek Paprocki, a w 83' bramkarz Granicy został tego dnia pokonany po raz trzeci za sprawą indywidualnej akcji Pawła Kapusty.

PISA: Piotrowski - Szczerba, Wytrykowski (75'Galik), Buchholz, Skindel - Paprocki, Krzywicki, Niestępski, Kostrubski - Nawrocki (90'Sajnach), Kapusta

DOM - BUD DZIĘKUJEMY, ŻE GRACIE Z NAMI

___________________________

Dziękujemy dla kibiców za doping, do zobaczenia 26/10/19 na meczu z GKS Wikielec!

Przed nami dwa spotkania wyjazdowe na które również zapraszamy, 12/10/19 Mrągowia Mrągowo, następnie 19/10/19 Stomil Olsztyn. (mecz ze Stomilem prawdopodobnie odbędzie się w Jezioranach)

GOLMAR - Dzięki, że gramy razem do jednej bramki!